محل تبلیغات شما

داستان وارد شدن من به دنیای دیجیتال مارکتینگ برمیگرده به حدود سال 97، سالی که داشتم ارشد میخوندم. سال 97 بود که از طریق یکی از دوستانم با این حرفه آشنا شدم. دوستم مدتی بود که مشغول تولید محتوا و سئو سایت بود و علاقه خاصی به این کار داشت و برای من هم کارشو توضیح میداد. سر همین موضوع من هم پیگیر این حرفه شدم.

از طریق آژانس دیجیتال مارکتنگ میموس وارد این کار شدم و آموزشهای ابتدایی در مورد تولید محتوا و سئو یاد گرفتم. بعد از اون خودم تنهایی به صورت فریلنسر شروع به کار کردم و به صورت پروژهای محتوا تولید میکردم.

در کنار اونها برای خودم وبلاگ هایی هم درست کردم و محتواهایی که به نظرم مفید بود داخل اونا قرار می دادم. یکی از این وبلاگ ها https://bazaryabdigital.wordpress.com/ بودش که برام خیلی جالب بودش.

در کنارش برای خودم هم یک سایت شخصی درست کردم. توی این کار حتما باید یک سایت شخصی داشت و نمونه کارهای انجام شده خودمو داخل سایت سید پویا کاظمیان قرار دادم. داخل این سایت به معرفی خودم و اینکه کی هستم پرداختم. در کنارش هم یه جورایی یک رزومه از مهارتهام قرار دادم. اینکه در چه حوزههایی فعالیت داشتم و بر روی چه پروژههایی کار کردم.

با گذشت زمان خواستم چیزای بیشتری در دیجیتال مارکتینگ یاد بگیریم. برای همین شروع کردم به یاد گرفتن طراحی سایت. اول یه دوره کامل html css رو گزوندم و بعدش طراحی سایت با قالب ها و صفحه سازها را یاد گرفتم. بین همه این موارد صفحه ساز المنتور بهترین نتیجه رو بهم می‌داد. برای همین پروژه های خودمو با المنتور ساختم.

اولین پروژم سایت خودم بود. وب‌سایت شخصی

سید پویا کاظمیان. این وب سایت رو زدم تا دسترسی بهم آسان تر بشه و هم با جستجو اسمم (پویا کاظمیان) گوگل سایتمو در رتبه اول نمایش بده.

بعد از اون پروژه های خیلی زیادی رو انجام دادم. مثل سایت

فروشگاه قلم نوری. این سایت یک سایت فروشگاهی بودش که به فروش قلم نوری یا تبلت های طراحی مشغول بود. همچنین در وبلاگش مقالات مفیدی در مورد طراحی دیجیتال با استفاده از قلم نوری قرار داده شده. این وب سایت جز اولین وبسایت‌های فروشگاهی بود که طراحی کردم.

بعد از اون پروژه های خیلی بیشتری گرفتم و سعی کردم تک تک اونارو به بهترین شکل ممکن انجام بدم و نکات زیادی نیز یاد گرفتم.

وبلاگ پویا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها